אגודת ימין סעד מסייעת לחולים ולמשפחתם
העוסקים במלאכת קודש זו הם מתנדבים הנותנים
את כל מרצם וזמנם על מנת להפוך את הרגעים
הקשים ליותר נעימים.

פעילויות

התנדבות בשהייה ליד חולים - מתנדבים/ות מטעם האגודה, מקדישים שעות רבות לשהייה אצל חולים במטרה להפיג את השעמום, לארח לחברה, לעודד, לתמוך, ללוות ולהפיח תקווה ושמחת חיים. מתנדבים אלו, החדורים במרץ ובתחושת שליחות, הופכים עבור ילדים וקשישים את הרגעים הקשים לנעימים יותר, ומארגנים סדנאות, פעילויות, אטרקציות וחוויות על מנת לשמח לבבות ולהשכיח את הכאב. הורים רבים נעזרים במתנדבים אלו בשמירה על מיטת ילדיהם, בשעה שעליהם לצאת לסידורים שונים, להתארגנות בבית או לסידורים דחופים.

ארגון "ימי כיף" לילדים חולים ולבני משפחתם - אין ספק, שילד הנאלץ להתאשפז בבית חולים בעקבות מחלה קשה ולצורך טיפולים ממושכים - רואה את חלומות ילדותו המאושרת מתנפצים לנגד עיניו. אגודת "ימין סעד" נמצאת שם, ליד הילדים מוכי הגורל, שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, ודואגת, שהחלום לא יתפוגג במהרה אל סלע המציאות הקשה. גם למשפחותיהם של הילדים, להוריהם ולאחיהם, דואגים מתנדבי האגודה.

במסגרת זו מארגנת "ימין סעד" ימי כיף ואטרקציות בפארקים המיועדים לילדים וכן טיולי משפחות וחוויות אטרקטיביות מגוונות וגדושות בפעילות מהנה. מטרתם של ימי כיף אלו, לתמוך במשפחות בשעותיהן הקשות ולהעניק להן יד מלטפת, עידוד וסיוע בעיתות משבר. במרוצת השנים רכשה האגודה ניסיון רב בארגון הלוגיסטי הנחוץ ליציאה לימים אלו והיא מיומנת בהובלת ציוד רפואי הכרחי לילדים הזקוקים לכך. כמו כן, בימים אלו מקבל כל ילד חולה ליווי צמוד, במטרה להעניק לו את מקסימום ההנאה בהתאם לתנאים ולצרכים הייחודיים לו.

מסיבות יום הולדת - מתנדבי האגודה מגיעים יום יום למחלקות הילדים בבתי החולים ומארגנים מסיבות, ימי הולדת, סדנאות, פעילויות, משחקי חברה ושעשועים לילדים, כדי להפיג מהם את השעמום ולהסיח דעתם מן הכאב ומן הסבל. (גם בקטגוריה הגשמת משאלות) הגשמת משאלות - אגודת "ימין סעד" עושה כל מאמץ כדי להגשים לילדים חולים את חלומותיהם. על כן, טיסות בשמי הארץ, הופעת זמרים ואומנים פופולאריים, מחזות מרתקים של קוסמים ולהטוטנים ידועי שם - הפכו לחלק מן השגרה במחלקות הילדים, וכל ילד שמביע משאלה או חלום - זוכה לאוזן קשבת ולמאמץ קולקטיבי של מתנדבי האגודה כדי למלא את מבוקשו. אם ברצונך להביא לידיעתנו משאלה של ילד חולה צור עימנו קשר ונשמח לסייע.

 ליצירת קשר לחץ -כאן

 

דף הבית  |  אודות העמותה  |  פעילויות  |  שרותים  |  גלריית תמונות