אגודת ימין סעד מסייעת לחולים ולמשפחתם
העוסקים במלאכת קודש זו הם מתנדבים הנותנים
את כל מרצם וזמנם על מנת להפוך את הרגעים
הקשים ליותר נעימים.

שירותים

הסעות לבתי חולים - אגודת "ימין סעד" מעמידה לרשות הציבור מערך קבוע של הסעות ללא תשלום לכל בתי החולים מכל חלקי העיר חיפה. זאת, במטרה להקל על הנגישות של קרובים ובני משפחה אל החולה הזקוק להם ולתמיכתם. מערך ההסעות מופעל בהתנדבות מלאה על ידי בעלי רכבים מסורים ואצילי נפש, אשר הביעו נכונות לתרום מזמנם ומהונם למפעל חיוני זה.

השאלת ציוד רפואי - לאגודת "ימין סעד" מרכז ענק להשאלת ציוד רפואי לחולים המשתחררים לביתם מבתי החולים. ציוד זה, שהוא מן היקרים והמשוכללים בארץ, מקל על תקופת ההחלמה והשיקום בבית ומקצר את משך האשפוז. המרכז משרת את כל הפונים באזור, והציוד ניתן ללא כל תמורה.

חלוקת ארוחת חמות - מפעל "סועדים אתכם" מבית "ימין סעד" מספק מידי יום עשרות מנות חמות לארוחות צהריים בכל מחלקות בתי החולים, עבור משפחות החולים השוהים לצד יקיריהם. הארוחות הטעימות והמזינות מוגשות בצורה אסטטית באריזות סטריליות חד פעמיות, והן מתקבלות בברכה ובתודה עמוקה על ידי כל הנהנים מהן. להזמנת ארוחות יש ליצור קשר עם האגודה בטל:04-8671313.

שמירה על חולים - במקרים רבים נאלצים מלווי חולים לשהות 24 שעות ביממה ליד מיטת יקיריהם, בין שמדובר בחולים סיעודיים ובין שמדובר בילדים קטנים.מעמסה זו מתישה את כוחו של המלווה פיזית ונפשית. אי לכך, אגודת "ימין סעד" מארגנת משמרות קבועות לשהייה ליד מיטות החולים, במטרה לחלוק את הנטל עם בני המשפחה ולאפשר להם להתרענן ולאגור כוחות לקראת הבאות.

התרמות דם (טרומבוציטים) - בשל הביקוש הגובר למנות דם מכל הסוגים מצד "בנק הדם" בישראל וגופים בריאותיים שונים, מארגנת אגודת "ימין סעד" התרמה שבועית קבועה של מנות דם (טרומבוציטים) המועברות ישירות לבתי החולים השונים. התרמות אלו מסייעות להתגבר על המחסור הקיים ולהציל חייהם של חולים הזקוקים להן.

דף הבית  |  אודות העמותה  |  פעילויות  |  שרותים  |  גלריית תמונות